قوانین و مقررات استخدامی ایثارگران
حضور دکتر اسحاقی در بندر گلمانخانه
 

جلسه هم اندیشی و آشنایی با قوانین و مقرارت اداری مربوط به ایثارگران و دوره آموزشی سامانه امور ایثارگران مورخ ۲۱ و ۲۲ آبان در بندر گلمانخانه با شرکت مسئولین محترم ایثارگران بنادر کشور با حضور جناب آقای دکتر حسن اسحاقی مشاور محترم وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید. در این گردهمایی جناب آقای مفاخری ضمن خوش آمد گویی به  نمایندگان بنادر گزارش مفصلی در ارتباط با خانواده محترم شهدا و ایثارگران ارائه نمودند، سپس نمایندگان بنادر نسبت به معرفی و گزارش عملکرد از حوزه خود پرداخته و مواردی را بعنوان پیشنهاد جهت رفع  اشکال در قوانین و مقررات موجود مطرح نمودند. سپس مشاور محترم وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران کارها و نقشه راه حوزه  ایثارگران را مطرح نموده و فرمودند که با ساختار و نظام مند نمودن جایگاه اداری امور ایثارگران این خلاء بین تصمیم گیری های در سطح بالا حل خواهد شد.

آقای دکتر حسن اسحاقی مشاور وزیر محترم در امور ایثارگران از برگزاری چنین همایش های آموزشی و هم اندیشی ابراز خوشنودی نمودن و با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثارگری و اهمیت به این قشر معزز را از خواسته های وزیر محترم دانستند و خواستار ادامه این جلسات شدند.

آقای مفاخری مشاور محترم مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در امور ایثارگران از جمع مسئولین ایثارگران ضمن درخواست تلاش شبانه روزی در چهارچوب قوانین جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی تاکید نمودن ایثارگران همچون زمان جبهه و جنگ می بایست آرمان‌های حضرت آقا  را سرلوحه برنامه های خود بدانیم و از هیچ کوششی دریغ ننماییم

 

۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲
کد خبر : ۴۸,۵۵۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید