با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
صبحگاه یگان حفاظت بنادر استان گیلان با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
برگزاری صبحگاه یگان حفاظت بنادر استان گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، صبح امروز 9 دی ماه صبحگاه یگان حفاظت بنادر استان گیلان با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و معاونین وی مقابل ساختمان فرماندهی یگان حفاظت اداره کل برگزار شد.

دکتر حمیدرضا آبایی؛مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن 9 دی اظهار داشت: 9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان روز بصیرت و میثاق امت و ولایت است چرا که این روز نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند.

وی افزود: حماسه نهم دی، خط بطلانی بر اندیشه های دشمنان انقلاب اسلامی ایران بود و مردم غیور ایران چون همیشه حماسه ای انکارناشدنی آفریدند که در این راستا سالروز نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت و ولایت را به جامعه و کارکنان بنادر تبریک می گویم.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در بخش دیگری با اشاره به تلاش ها و زحمات پرسنل یگان حفاظت خاطرنشان کرد: پرسنل یگان حفاظت به عنوان حافظان نظم و امنیت در بنادر بوده و انتظار می رود با جدیت و تلاش بیشتر در راستای اجرای اهداف سازمانی کوشش و اهتمام بورزند.

دکتر آبایی از تلاش های یگان حفاظت بنادر گیلان قدردانی کرد و خواستار برگزاری دوره های آموزشی بیشتر به منظور تقویت بیش از پیش انسجام و آمادگی جسمانی پرسنل یگان حفاظت شد.

گفتنی است، در این مراسم حکم ترفیع حافظ دوم داریوش قدیرزاد ابلاغ شد و درجه ایشان توسط فرمانده یگان حفاظت بنادر و دریانوردی استان گیلان نصب گردید.

۹ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷
کد خبر : ۴۸,۹۹۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید