معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: در ماه های آینده 2 اسکله گردشگری در گواتر و بندر زرآباد احداث می شود.
احداث 2 اسکله گردشگری در گواتر و بندر زرآباد سیستان  و بلوچستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، عباس آذرپیکان درباره بالفعل کردن قابلیت های گردشگری دریایی چابهار، اظهارداشت: سازمان بنادر در قالب مطالعات تعامل شهر و بندر و در راستای رونق گردشگری دریایی در چابهار اقدام هایی را در دست اجرا دارد.

وی ادامه داد: زیر ساخت های گردشگری گواتر در شرق و درک در غرب چابهار به عنوان دو قطب سواحل استان در چارچوب مسئولیت های اجتماعی سازمان بنادر و به منظور رونق اقتصاد، ایجاد اشتغال و امنیت دریایی، به صورت هدفمند ایجاد می شود.

آذرپیکان افزود: احداث 2 اسکله گردشگری در گواتر و بندر زرآباد که منشور پروژه های آن به سازمان بنادر ارسال و موافقیت اولیه نیز اخذ شده است گامی بلند جهت تغییر و تحول زیرساخت های گردشگری دریایی چابهار خواهد بود.

وی با بیان این که در ماه های آینده مطالعات 2 اسکله گردشگری یاد شده آغاز خواهد شد گفت: سازمان بنادر جهت مرمت، تعمیر و بهینه سازی ساختمان ها و بناهای تاریخی شهر چابهار که اطراف بندر واقع است برنامه هایی دارد.

 

۱۸ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۳۵
کد خبر : ۴۹,۰۹۴
کلیدواژه ها: گردشگری دریایی، بندر چابهار

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید