مدیرعامل سازمان بنادر در بازدید از بندر امیرآباد تاکید کرد:
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: امیدواریم با پیگیری های مجدانه شاهد بهره برداری هر چه سریعتر پروژه اسکله رو - رو ریلی بندر امیرآباد باشیم.
تسریع در بهره برداری از اسکله رو - رو ریلی بندر امیرآباد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد راستاد در بازدید از زیر ساخت ها، پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری بندر امیرآباد، اظهارداشت: تخلیه و بارگیری کالا به خصوص کالاهای اساسی در بندر امیرآباد روند رو به رشد و مثبتی دارد.

معاون وزیر راه و شهر سازی با بیان اینکه بنادر شمالی کشور می توانند سهم خود را از تبادل کالا افزایش دهند، تصریح کرد: امیدواریم با پیگیری های مجدانه شاهد بهره برداری هر چه سریعتر پروژه اسکله رو - رو ریلی بندر امیرآباد باشیم، این امر می تواند علاوه بر سرعت تخلیه و بارگیری کالا، مدل حمل و نقل جدیدی را در دریای خزر شکل دهد.

راستاد، مدت زمان انتظار کشتی ها برای تخلیه و بارگیری کالا در بندر امیرآباد را مورد قبول توصیف کرد و گفت: با استفاده از توانمندی های نیروهای متخصص و تجهیزات مدرن بندر امیرآباد می توان زمان انتظار کشتی ها را به حداقل رساند که این امر سبب جذب کالا و رضایت صاحبان کالا خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به ساخت مخازن روغن خوراکی و ظرفیت نگهداری روغن باید احداث خطوط  لوله انتقال روغن خوراکی هر چه سریعتر به بهره برداری برسد تا علاوه بر کاهش ترافیک سرعت تخلیه این کالا هم افزایش یابد.

وی اظهار داشت: از سوی باید به فکر تقویت ناوگان حمل و نقل دریایی باشیم تا به موازات فعالیت های بندری این مقوله مهم توسعه پیدا کند.

 

 

۱۹ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۵۸
کد خبر : ۴۹,۱۱۰
کلیدواژه ها: محمد راستاد، مدیرعامل سازمان بنادر، روز دریانوردی، بندر امیرآباد

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید