با حضور مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی، از عبدالمحمد نادری فرمانده یگانه حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، تقدیر شد.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر " فرمانده برتر" در میان  بنادر ۲۹ گانه کشور

به گزارش روابط عمومی ، در آئینی که تحت عنوان چهارمین گردهمایی تخصصی فرماندهان یگان حفاظت بنادر کشور و با حضور محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاشهای یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، عبدالمحمد نادری فرمانده این یگان ، بعنوان فرمانده برتر در میان بنادر ۲۹ گانه کشور معرفی و با اهدا لوح تقدیر شد.

 گفتنی است در این مراسم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی را مجموعه ای وظیفه شناس، نمونه و برتر از حیث انتظامی و آمادگی در انجام ماموریت ها دانست و افزود: مجموعه کشفیات قاچاق یگان حفاظت در بنادر کشور در سال جاری بسیار قابل توجه و ویژه است که نشان دهنده هوشیاری و آمادگی روحی و جسمی همکاران یگان حفاظت است.

 محمد راستاد با اشاره به افزایش مسافران و گردشگران دریایی در بنادر طی سال های گذشته، ایجاد رفاه ، آسایش و امنیت مسافران و گردشگران را ،به ویژه در ایام تعطیلات نوروز ، از وظایف این سازمان برشمرد و تاکید کرد: یگان حفاظت باید با حداکثر توان برای ارائه خدمات و واکنش در شرایط اضطرار آماده باشد.

وی با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی جهت تجهیز یگان حفاظت، هیچ محدویتی را قائل نیست، توضیح داد: در قالب طرح تحول صنایع دریایی، تعداد قابل توجهی قایق در دست مناقصه و ساخت قرار دارد که در آینده نزدیک به یگان حفاظت در بنادر اضافه می شود.

نادری

۲۵ دی ۱۳۹۸ ۱۹:۲۷
کد خبر : ۴۹,۱۷۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید