با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و مدیر منطقه ویژه آستارا؛
معاون هماهنگی امور اقتصادی توسعه منطقه ای وزارت کشور به همراه مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و مدیر منطقه ویژه آستارا و دیگر مدیران کل استان از بندر منطقه ویژه اقتصادی آستارا بازدید کرد.
بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی توسعه منطقه ای وزارت کشور از بندر منطقه ویژه اقتصادی آستارا

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، عصر سه شنبه ۲۴ دی ماه معاون هماهنگی امور اقتصادی توسعه منطقه ای وزارت کشور به همراه مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان و مدیر منطقه ویژه آستارا، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شهرک‌های صنعتی از بندر منطقه ویژه اقتصادی آستارا بازدید به عمل آوردند.

بابک دین‌پرست؛معاون هماهنگی امور اقتصادی توسعه منطقه ای وزارت کشور در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار کرد: راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی مستلزم استقرار کمرگ ویژه این در منطقه است که این مهم فردا در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گیلان پیگیری می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور کاربری منطقه ویژه اقتصادی آستارا را بندری دانست و تصریح کرد: طبق توافق‌های صورت گرفته اداره کل بنادر و دریانوردی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در خصوص استقرار و واگذاری واحدهای موردنظر نشستی باهم داشته باشند.

وی لای‌روبی بندر شهرستان آستارا را همراه با پاره‌ای از مشکلات اداری دانست و بیان کرد: طبق وعده مدیرکل بندر و دریانوردی استان گیلان بندر این شهرستان تا پایان مردادماه سال 99 لای‌روبی می‌شود و از مسئولین ذی‌ربط شهرستانی انتظار داریم این مهم را به جد پیگیری کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور اتصال بارانداز ریلی راه‌آهن بین‌المللی آستارا-آستارا به منطقه ویژه اقتصادی را باعث تغییر و تحول در اقتصاد منطقه دانست و گفت: اتصال بارانداز ریلی آستارا-آستارا به منطقه ویژه اقتصادی در مرحله مطالعاتی است و طبق وعده‌های داده‌شده عملیاتی می‌شود.

fryk

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۲۲:۰۶
کد خبر : ۴۹,۱۷۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید