مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد:
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از اجرای پروژه شبکه توزیع برق به منظور افزایش ظرفیت خط انتقال در طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد.
بهینه سازی و افزایش ظرفیت خط انتقال برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، بهروز آقایی اظهار کرد: شبکه توزیع برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی به منظور تأمین 25MVA  طراحی شده است و برای فازهای دیگر قابل توسعه خواهد بود.

به گفته وی، این پروژه با هدف بهینه سازی، فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز برق و افزایش ظرفیت خط انتقال توزیع بندر شهید بهشتی اجرایی می شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان ادامه داد: مطالعات پروژه شبکه توزیع برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی به صورت کامل انجام شده و در مرحله اخذ تایید نهایی از شرکت مربوطه جهت اجراست.

آقایی با اشاره به قابلیت ها و مشخصات این شبکه بیان کرد: در این پروژه 40 کیلومتر کابل مسلح 20KV و 90 کیلومتر کابل فشار ضعیف مسلح اجرا می شود.

وی در ادامه از تجهیز این مرکز به سیستم دیسپاچینگ با قابلیت صدور فرمان و مانتیتورینگ اطلاعات خبر داد و افزود: تغذیه 6 دستگاه گنتری کرین در اسکله های شماره 4 و 5، تغذیه 540 دستگاه کانتینر یخچالی و 12 دستگاه RTG و بکارگیری یکی از پیشرفته ترین تابلوهای توزیع برق از دیگر قابلیت های این پروژه است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به ایجاد 5 واحد پست ساختمانی همراه با سیستم تهویه و مجهز به سیستم اطفای حریق در این شبکه گفت: 11 دستگاه ترانسفورماتور، 30 دوربین مداربسته حفاظتی، 52 دستگاه برج روشنایی تلسکوپی و 141 دستگاه پایه روشنایی نیز در این شبکه نصب خواهد شد.

۲۶ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۰۶
کد خبر : ۴۹,۱۷۴
کلیدواژه ها: بهروز آقایی، خط انتقال برق، افزایش ظرفیت، بندر شهید بهشتی

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید