مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: پروژه شبکه توزیع برق به منظور افزایش ظرفیت خط انتقال در طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار اجرا می شود.
بهینه سازی و افزایش ظرفیت خط انتقال برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، بهروز آقایی درباره بهینه سازی و افزایش ظرفیت خط انتقال برقطرح توسعه بندر شهید بهشتی، اظهارداشت: شبکه توزیع برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی به منظور تأمین ۲۵MVA  طراحی شده است و برای فازهای دیگر قابل توسعه خواهد بود.

به گفته وی، این پروژه با هدف بهینه سازی، فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز برق و افزایش ظرفیت خط انتقال توزیع بندر شهید بهشتی اجرایی می شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان ادامه داد: مطالعات پروژه شبکه توزیع برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی به صورت کامل انجام شده و در مرحله اخذ تایید نهایی از شرکت مربوطه جهت اجراست.

آقایی با اشاره به قابلیت ها و مشخصات این شبکه بیان کرد: در این پروژه ۴۰ کیلومتر کابل مسلح ۲۰KV و ۹۰ کیلومتر کابل فشار ضعیف مسلح اجرا می شود.

وی در ادامه از تجهیز این مرکز به سیستم دیسپاچینگ با قابلیت صدور فرمان و مانتیتورینگ اطلاعات خبر داد و افزود: تغذیه ۶ دستگاه گنتری کرین در اسکله های شماره ۴ و ۵، تغذیه ۵۴۰ دستگاه کانتینر یخچالی و ۱۲ دستگاه RTG و بکارگیری یکی از پیشرفته ترین تابلوهای توزیع برق از دیگر قابلیت های این پروژه است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به ایجاد ۵ واحد پست ساختمانی همراه با سیستم تهویه و مجهز به سیستم اطفای حریق در این شبکه گفت: ۱۱ دستگاه ترانسفورماتور، ۳۰ دوربین مداربسته حفاظتی، ۵۲ دستگاه برج روشنایی تلسکوپی و ۱۴۱ دستگاه پایه روشنایی نیز در این شبکه نصب خواهد شد.

۲۷ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۰۶
کد خبر : ۴۹,۱۷۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید