یک کارشناس اقتصادی عنوان کرد:
کارشناس اقتصادی گفت: یکی از سازمان های پیشرو در خصوصی سازی و برون سپاری فعالیت ها به بخش خصوصی واقعی، سازمان بنادر و دریانوردی است.
یک کارشناس اقتصادی سازمان بنادر،پیشرو در خصوصی سازی
محمدرضا قائمی؛ استاد دانشگاه درباره حضور بخش خصوصی در فعالیت های بندری و دریایی به پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، اظهارداشت: خصوصی سازی و واگذاری فعالیت ها به بخش خصوصی واقعی در اقتصاد کشور ضرورت دارد.
وی ادامه داد: یکی از سازمان های پیشرو در خصوصی سازی و برون سپاری فعالیت ها به بخش خصوصی واقعی، سازمان بنادر و دریانوردی است.
این استاد دانشگاه درباره اینکه ریسک سرمایه گذاری در بنادر کشور چگونه است، گفت: یکی از بخش های که کمترین ریسک سرمایه گذاری در اقتصاد کشور را دارد، فعالیت های بندری و دریایی است.
او ادامه داد: با کاهش فروش نفت، دولت به سمت تقویت صادرات غیرنفتی رفته است، موضوعی که از سال های دور باید مورد توجه قرار می گرفت، از اینرو توسعه بنادر کشور باید در اولویت قرار گیرد.
قائمی اظهارداشت: بنادر باید به گونه ای تجهیز شوند که امکان افزایش صادرات برای صادرکنندگان کالا فراهم شود، در حال حاضر بنادر شرایط خوب و قابل قبولی دارند اما صادرکنندگان به مشوق های بندری نیاز دارند که انگیزه صادرات افزایش پیدا کند.
۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹
کد خبر : ۴۹,۱۹۳
کلیدواژه ها: سازمان بنادر،پیشرو در خصوصی سازی

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید