از سوی نماینده عالی هیات دولت در هرمزگان
"حمیدرضا محمدحسینی" مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر با اهداء لوحی از سوی استاندار هرمزگان، به عنوان خادم نمونه صادراتی سال 97 مورد تقدیر قرار گرفت.
مدیر بندر شهید باهنر به عنوان خادم نمونه صادراتی در سال 97 تقدیر شد
به گزارش روابط عمومی اداره بنادر ودریانوردی شهید باهنر، طی مراسمی با حضور مقامات ارشد استانی، مدیر اداره بنادر ودریانوردی شهید باهنر به عنوان یکی از بخش های تاثیر گذار در اتصال حلقه های صادرات استان، عنوان خادم نمونه استانی صادراتی را کسب کرد.
در بخشی از لوح "فریدون همتی" استاندار هرمزگان و رئیس کارگروه استانی صادرات غیر نفتی خطاب به "حمیدرضا محمدحسینی"  چنین آمده است: «صادرات تجلی گاه پیشرفت علمی و عملی کشورهاست و باعث خرسندی است در روزی که متعلق به همه فعالان اقتصادی است، حضرتعالی را به عنوان خادم نمونه صادراتی در سال 97 معرفی نموده و از زحمات شما تقدیر و تشکر، بعمل آید. آنچه امروز در پرتو تلاش و موفقیت شما به دست آمده، پایه های مستحکمی است برای گسترش روزافزون بازارهای هدف و رشد صادرات غیرنفتی که آثار پربهای آن در آینده پدیدار خواهد گشت»
شایان ذکر است، بندرشهید باهنر سومین بندر صادراتی کشور محسوب می شود که در زمینه صادرات محصولات کشاورزی، دامی و کود شیمیایی دارای جایگاه نخست است و در امور صادرات کالای غیر نفتی و حمل ونقل کالا و حمل و نقل مسافری جایگاه ویژه ای دارد.
بنادر چندمنظوره جاسک، سیریک، تیاب و هرمز  و همچنین بندر شهید حقانی به عنوان بزرگترین پایانه مسافری دریایی ایران از زیرمجموعه های اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر محسوب می شود.
۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۱۵
روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر |
کد خبر : ۴۹,۱۹۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید