در همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه هرمزگان، مدیرکل بنادر و دریانوردی این استان به عنوان خادم نمونه صادراتی سال 97 مورد تقدیر قرار گرفت و مدیران بنادر شهید باهنر و لنگه نیز تجلیل شدند.
تقدیر از مدیرکل بنادر هرمزگان به عنوان خادم نمونه صادراتی سال 97

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، همایش تجلیل از ۳۲ صادرکننده نمونه و دستگاه های برتر حامی صادرات هرمزگان در راستای ترویج فرهنگ صادرات در میان مردم و ارج نهادن به تلاش صادرکنندگان در بندرعباس برگزار شد.

در این همایش که استاندار هرمزگان، معاون وزیر صمت و رئیس‌کل سازمان توسعه تجارت ایران و همچنین معاون اتاق بازرگانی ایران نیز حضور داشتند، اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به عنوان یکی از دستگاه های تاثیر گذار در زمینه حمایت از صادرات مورد تقدیر قرار گرفت. بر همین اساس، "اله مراد عفیفی پور" مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان تندیس خود را از دستان نماینده عالی دولت در استان دریافت کرد.

همچنین "حمیدرضا محمدحسینی" و "قاسم عسکری نسب" مدیران بنادر شهید باهنر و لنگه نیز با دریافت تندیس خادم نمونه صادراتی مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخشی از متن این لوح تقدیر که به امضای "فریدون همتی" استاندار و رییس کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان هرمزگان رسیده، چنین آمده است: «صادرات تجلی گاه پیشرفت علمی و عملی کشورهاست و باعث خرسندی است در روزی که متعلق به همه فعالان اقتصادی است، حضرتعالی را به عنوان خادم نمونه صادراتی در سال 97 معرفی نموده و از زحمات شما تقدیر و تشکر، بعمل آید. آنچه امروز در پرتو تلاش و موفقیت شما به دست آمده، پایه های مستحکمی است برای گسترش روزافزون بازارهای هدف و رشد صادرات غیرنفتی که آثار پربهای آن در آینده پدیدار خواهد گشت »

واحد اطلاعات و اخبار

۳۰ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۲۱
کد خبر : ۴۹,۲۰۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید