در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استانی؛
در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استانی، از مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه به عنوان خادم نمونه صادراتی سال 97 استان هرمزگان تجلیل بعمل آمد.
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه به عنوان خادم نمونه صادراتی معرفی شد

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، در این همایش که استاندار هرمزگان، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، معاونین وزارت صمت و جمعی از مسئولان استانی و کشوری حضور داشتند، اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه به عنوان یکی از دستگاه های تاثیر گذار در زمینه حمایت از صادرات مورد تقدیر قرار گرفت و بر همین اساس، "قاسم عسکری نسب" مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه لوح تقدیر خود را از دستان نماینده عالی دولت در استان دریافت کرد.

در بخشی از متن این لوح تقدیر که به امضای "فریدون همتی" استاندار و رییس کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان هرمزگان رسیده، چنین آمده است:

بیست و نهم مهرماه روز ملی صادرات، دستمایه ای برای گسترش فرهنگ عمومی صادرات است تا بیانگر عزم و اراده ملی برای توسعه صادرات غیر نفتی ودر نتیجه توسعه اقتصادی کشور باشد. صادرات تجلی گاه پیشرفت علمی و عملی کشورهاست و باعث خرسندی است در روزی که متعلق به همه فعالان اقتصادی است حضرتعالی را بعنوان خادم نمونه صادراتی در سال 97 معرفی نموده و از زحمات شما تقدیر و تشکر بعمل می آید. آنچه امروز در پرتو تلاش و موفقیت شما به دست آمده، پایه های مستحکمی است برای گسترش روزافزون بازارهای هدف و رشد صادرات غیرنفتی که آثار پربهای آن در آینده پدیدار خواهد گشت.

۳۰ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴
کد خبر : ۴۹,۲۰۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید