معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر:
عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برای استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری به میزان صددرصد در سازمان بنادر و دریانوردی، برنامه ریزی جدی و مناسبی صورت گرفته است.
سیدسعید سیدعلایی،عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع،بهره‌وری ،سازمان بنادر و دریانوردی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سیدسعید سیدعلایی، طراحی و پیاده‌سازی سامانه جامع مالی در ستاد و بنادر و استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری به میزان صددرصد از اهداف و اولویت های سازمان بنادر برشمرد و افزود: تعریف دقیق برنامه‌های عملیاتی و گام‌های اجرایی، عدم جذب و به کارگیری نیروی انسانی جدید و رعایت انضباط مالی و بودجه‌ای ضرورت دارد.
عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر، اظهارداشت: تهیه شناسنامه مدیریتی بنادر، تهیه و تصویب دستورالعمل اجرایی نظام آراستگی محیط کار، پیگیری نرم‌افزار جامع منابع انسانی و پشتیبانی و تهیه سند برنامه‌ریزی نیروی انسانی از مهم‌ترین اقدامات سازمان بنادر است.
وی از استقرار ۶۰ درصدی نظام توسعه فرهنگ سازمانی خبر داد و افزود: ارزیابی سامانه‌های منابع انسانی جهت خرید و تهیه شناسنامه توسعه منابع انسانی و پشتیبانی برای هریک از بنادر، از اهم برنامه‌های سازمان بنادر در حوزه نیروی انسانی است.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۳
کد خبر : ۵۵,۶۸۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید